• In English
 • Кабінет Міністрів прийняв рішення щодо підписання Угоди між урядами України та Турецької Республіки про військово-фінансове співробітництво та Протоколу про втілення фінансової допомоги між двома державами. Надзвичайного i Повноважного Посла України в Турецькій Республіці уповноважено на підписання зазначених документів. Прийняття розпорядження створює правові підстави для надання Турецькою стороною фінансового ресурсу для закупівлі товарів та послуг, а також сплати короткострокових навчальних курсів для військовослужбовців Збройних Сил України. Слід зазначити, що Туреччина профінансує закупівлю товарів та послуг для забезпечення потреб Збройних Сил України на суму 9 мільйонів турецьких лір та короткострокову курсову підготовку українських військовослужбовців в навчальних центрах Збройних Сил Турецької Республіки на суму 0,3 мільйона турецьких лір.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 8 листопада 2017 р. № 799-р

  Київ

  Про підписання Угоди між Кабінетом Міністрів України
  та Урядом Турецької Республіки про військово-фінансове
  співробітництво та Протоколу між Кабінетом Міністрів
  України та Урядом Турецької Республіки про
   втілення фінансової допомоги  Схвалити проекти Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про військово-фінансове співробітництво та Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про втілення фінансової допомоги.

  Уповноважити Надзвичайного i Повноважного Посла України в Турецькій Республіці Сибігу Андрія Івановича на підписання зазначених Угоди та Протоколу.

  Прем’єр-міністр України                                                   В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29