• In English
 • Кабінет Міністрів схвалив проект Меморандуму між урядами України та Королівства Саудівська Аравія про інвестиційне співробітництво у сфері сільського господарства. Підписання даного Меморандуму сприятиме розвитку інвестиційного співробітництва між двома країнами у сфері сільського господарства, в тому числі в галузях тваринництва та рибальства, забезпечить взаємний обмін інформацією з питань агропромислового комплексу, зміцнить двостороннє співробітництво у зазначеній сфері.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 25 жовтня 2017 р. № 780-р

  Київ

  Про підписання Меморандуму між Кабінетом Міністрів
  України та Урядом Королівства Саудівська Аравія
  про інвестиційне співробітництво у сфері
  сільського господарства


  Схвалити проект Меморандуму між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Саудівська Аравія про інвестиційне співробітництво у сфері сільського господарства.

  Уповноважити першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства Мартинюка Максима Петровича підписати зазначений Меморандум.

  Скасувати як таке, що не реалізоване, розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 р. № 1201 “Про підписання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Саудівська Аравія про співробітництво в галузі сільського господарства, тваринництва та рибальства”.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 75