• In English
 • Уряд врегулював питання раціонального перерозподілу коштів, залучених у попередні роки під державні гарантії Державним агентством автомобільних доріг за напрямками та об'єктами. Зокрема, для своєчасного використання зазначених коштів та для якісного виконання необхідного комплексу технологічних процесів, внесено зміни до переліку об'єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування у 2017 році та обсягів коштів для їх фінансування. Документом також передбачено, що Держагентство автомобільних доріг повинне забезпечити погодження вищезгаданих змін з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету. Прийняття постанови сприятиме забезпеченню цільового та ефективного використання коштів державного бюджету на розбудову автомобільних доріг загального користування, покращенню транспортного сполучення в Україні та подальшому розвитку економіки держави.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 27 вересня 2017 р. № 813

  Київ

  Про внесення змін у додаток 2
  до постанови Кабінету Міністрів України
  від 29 березня 2017 р. № 303

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести зміни у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 29 березня 2017 р. № 303 “Деякі питання використання у 2017 році коштів, залучених у попередні роки під державні гарантії Державним агентством автомобільних доріг” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 40, ст. 1251), виклавши його в редакції, що додається.

  2. Державному агентству автомобільних доріг забезпечити погодження змін, передбачених пунктом 1 цієї постанови, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

  Прем’єр-міністр України                                                   В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21

   

  Зміни, що додаються: