• In English
 • Уряд затвердив План дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки. Планом дій, зокрема, передбачено: удосконалення нормативно-правової бази у сфері національно-патріотичного виховання; активізація діяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування та громадських організацій у сфері національно-патріотичного виховання дітей та молоді; інформаційне забезпечення сфери національно-патріотичного виховання дітей та молоді; формування науково-теоретичних і методичних засад національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Рішення Уряду надасть змогу розвивати загальнодержавну комплексну систему національно-патріотичного виховання, визначити ефективні механізми системної взаємодії органів державної влади, органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства у цьому напрямі.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 18 жовтня 2017 р. № 743-р

  Київ

  Про затвердження плану дій щодо реалізації
  Стратегії національно-патріотичного виховання
  дітей та молоді на 2017—2020 роки

  1. Затвердити  план дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017—2020 роки, що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним, Київській міській держадміністраціям:

  забезпечити своєчасне виконання затвердженого цим розпорядженням плану дій у межах відповідних бюджетних призначень;

  подавати щороку до 10 вересня Міністерству молоді та спорту інформацію про стан виконання затвердженого цим розпорядженням плану дій для її узагальнення та подання до 10 жовтня Кабінетові Міністрів України та Адміністрації Президента України.

  Прем’єр-міністр України                                                   В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73

   

  План дій, що додається: