• In English
 • Уряд погодився з пропозицією Міністерства оборони України щодо утворення Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки. Заклад, який діятиме в Чернігові, буде створено шляхом перетворення Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України. Інститут займатиметься науково-технічною діяльністю, розробкою нормативно-технічних, програмно-методичних документів, а також проведенням випробувань і робіт з оцінки відповідності (сертифікації) озброєння та військової техніки Збройних Сил України та інших військових формувань складових сил оборони на території України і за кордоном. Крім того, рішення Уряду забезпечить створення та використання спільно з підприємствами промисловості єдиної експериментальної бази випробувань і досліджень озброєння та військової техніки.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 18 жовтня 2017 р. № 786

  Київ

  Про утворення Державного науково-дослідного
  інституту випробувань і сертифікації озброєння
  та військової техніки

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства оборони щодо утворення Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (далі — Інститут) у м. Чернігові шляхом перетворення Державного науково-випробувального центру Збройних Сил.

  2. Міністерству оборони:

  здійснити заходи, пов’язані з утворенням Інституту, в межах бюджетних призначень, передбачених на зазначену мету;

  затвердити в місячний строк положення і структуру Інституту та здійснити організаційні заходи з його матеріально-технічного та кадрового забезпечення;

  забезпечити виконання Інститутом завдань наукової та науково-технічної діяльності з науково-технічного супроводження, розроблення нормативно-технічних програмно-методичних документів та проведення  випробувань і робіт з оцінки відповідності (сертифікації) озброєння та військової техніки Збройних Сил та інших військових формувань складових сил оборони на території України і за кордоном;

  організувати виконання заходів з облаштування та встановити порядок використання лабораторних баз, полігонів та військового майна Збройних Сил та інших військових формувань складових сил оборони для впровадження науково-технічної, фінансово-господарської та пов’язаних із цим інших видів діяльності Інституту.

  Прем’єр-міністр України                                                   В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29