• In English
 • Уряд затвердив порядок ведення Єдиного державного демографічного реєстру та надання з нього інформації, взаємодії між уповноваженими суб'єктами, а також здійснення ідентифікації та верифікації. Метою ведення Реєстру є ідентифікація особи для оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсними та знищення документів, а також ведення обліку інформації про реєстрацію місця проживання чи місця перебування особи. Прийнятий порядок визначає процедурні питання ведення Реєстру, порядок надання інформації з нього, порядок видачі довідки про внесення інформації до Реєстру та видані документи, визначення її форми, а також процедуру здійснення ідентифікації та верифікації осіб при занесенні інформації до Реєстру та видачі відповідних документів.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 18 жовтня 2017 р. № 784

  Київ

  Про затвердження Порядку ведення Єдиного державного
  демографічного реєстру та надання з нього інформації,
  взаємодії між уповноваженими суб’єктами, а також
  здійснення ідентифікації та верифікації


  Відповідно до частини третьої статті 4, частин третьої та четвертої статті 11, статті 12 Закону України “Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок ведення Єдиного державного демографічного реєстру та надання з нього інформації, взаємодії між уповноваженими суб’єктами, а також здійснення ідентифікації та верифікації, що додається.

  2. Державній міграційній службі як розпоряднику Єдиного державного демографічного реєстру (далі — Реєстр) вжити заходів до забезпечення адміністрування Реєстру, в тому числі технічного і програмно-технологічного супроводження бази даних, обслуговування спеціального обладнання головного та резервного обчислювальних центрів Реєстру, технічної підтримки спеціального програмного забезпечення (обслуговування, розроблення, модернізації (оновлення) програмного забезпечення), інформаційної і технічної підтримки користувачів та інформаційного забезпечення уповноважених суб’єктів Реєстру, шляхом укладення відповідних угод (договорів) з державним підприємством “Документ”.

  3. Установити, що граничний норматив рентабельності послуг з адміністрування Реєстру, в тому числі технічного і програмно-технологічного супроводження бази даних, обслуговування спеціального обладнання головного та резервного обчислювальних центрів Реєстру, технічної підтримки спеціального програмного забезпечення (обслуговування, розроблення, модернізації (оновлення) програмного забезпечення), інформаційної і технічної підтримки користувачів та інформаційного забезпечення уповноважених суб’єктів Реєстру, не перевищує 10 відсотків.

  Прем’єр-міністр України                                                            В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29

  Порядок, що додається: