• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо завершення реалізації проекту створення національної супутникової системи зв'язку. Втрата наземного комплексу управління космічним апаратом "Либідь" на території Автономної Республіки Крим через її тимчасову окупацію Російською Федерацією призвела до значної затримки графіка робіт за проектом створення національної супутникової системи зв'язку. З метою завершення цих робіт і здійснення запуску космічного апарата "Либідь" Урядом прийнято рішення щодо збільшення вартості проекту створення національної супутникової системи зв'язку. Розпорядження Кабінету Міністрів України дасть можливість здійснити запуск космічного апарату "Либідь" та розпочати експлуатацію національної супутникової системи зв'язку.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 4 жовтня 2017 р. № 729-р

  Київ

  Щодо завершення реалізації проекту створення
  національної супутникової системи зв’язку

  1. Погодитися з пропозицією Державного космічного агентства щодо збільшення вартості реалізації проекту створення національної супутникової системи зв’язку для ліквідації форс-мажорних обставин щодо наземного сегмента, розташованого на тимчасово окупованій території України, на 17 млн. доларів США за рахунок коштів, отриманих від надання в оренду ресурсу супутника. Загальна вартість проекту збільшується до 281,6 млн. доларів США.

  2. Державному космічному агентству:

  протягом місяця розробити та подати Кабінетові Міністрів України на затвердження план заходів щодо забезпечення реалізації проекту створення національної супутникової системи зв’язку із супутником “Либідь”;

   забезпечити внесення до контракту між державним підприємством “Укркосмос” та компанією “Макдональд Деттвілер енд Ессошіейтс Корпорашн” на поставку національної супутникової системи зв’язку від 13 травня 2010 р. № 60141 змін, що випливають з пункту 1 цього розпорядження.

  Прем’єр-міністр України                                                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21