• In English
 • Уряд прийняв рішення вилучити з постійного користування державного підприємства "Тернопільське лісове господарство" земельну ділянку площею 2,2000 гектара. Передбачено, що зазначена ділянка, яка розташована на території Теребовлянського району Тернопільської області, буде передана в оренду приватному підприємству "Пісковик". Там планується розміщення та експлуатація основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами для розробки Лісного родовища будівельних пісків. Реалізація розпорядження вирішить питання розробки родовища будівельних пісків, що сприятиме створенню нових робочих місць, зменшенню рівня безробіття та збільшенню надходжень до місцевого бюджету.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 11 жовтня 2017 р. № 716-р

  Київ

  Про вилучення та передачу земельної ділянки
  в оренду із зміною її цільового призначення

  1. Відповідно до статей 20, 93, 122—124, 134, 149, 156, 157, 207 Земельного кодексу України вилучити з постійного користування державного підприємства “Тернопільське лісове господарство” земельну ділянку (землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси) площею 2,2 гектара (кадастровий номер 6125084800:03:001:0001), розташовану на території Теребовлянського району Тернопільської області, та передати її в оренду із зміною цільового призначення приватному малому підприємству “Пісковик” на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 9 червня 2006 р. № 3860 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами, для розробки Лісного родовища будівельних пісків.

  Тернопільській обласній державній адміністрації укласти договір оренди зазначеної земельної ділянки в установленому законодавством порядку.

  2. Приватному малому підприємству “Пісковик” відшкодувати відповідно до законодавства втрати лісогосподарського виробництва та збитки, що будуть завдані державному підприємству “Тернопільське лісове господарство” внаслідок вилучення земельної ділянки.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 75