• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо реалізації пілотного проекту із впровадження електронних аукціонів із розподілу часток щорічної національної квоти на імпорт озоноруйнівних речовин. Постановою передбачається опрацювати в рамках пілотного проекту механізму розподілу часток щорічної національної квоти на імпорт озоноруйнівних речовин шляхом проведення електронних аукціонів. Зокрема, суб'єкти господарювання в режимі електронних торгів зможуть придбати частки національної квоти за кінцевою вартістю лотів, що формується відповідно до пропозицій учасників без встановлення її мінімальної суми. Прийняття акта дозволить визначити тимчасовий порядок проведення розподілу на електронному аукціоні щорічної національної квоти між суб'єктами господарювання в межах дозволеного обсягу та контролю імпорту озоноруйнівних речовин з метою забезпечення дотримання міжнародних зобов'язань України відповідно до Монреальського протоколу про речовини, що руйнують озоновий шар.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 4 жовтня 2017 р. № 756

  Київ

  Про реалізацію пілотного проекту із впровадження
  електронних аукціонів з розподілу часток щорічної
  національної квоти на імпорт озоноруйнівних речовин

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства екології та природних ресурсів щодо реалізації з 1 жовтня 2017 р. пілотного проекту із впровадження електронних аукціонів з розподілу часток щорічної національної квоти на імпорт озоноруйнівних речовин.

  2. Затвердити Тимчасовий порядок проведення електронних аукціонів з розподілу часток щорічної національної квоти на імпорт озоноруйнівних речовин, що додається.

  3. Міністерству екології та природних ресурсів:

  1) забезпечити:

  приведення власних актів у відповідність з цією постановою;

  впровадження електронних аукціонів з розподілу часток щорічної національної квоти на імпорт озоноруйнівних речовин відповідно до вимог, установлених затвердженим цією постановою Тимчасовим порядком;

  подання до 15 грудня 2017 р. Кабінетові Міністрів України звіту про результати реалізації пілотного проекту, зазначеного у пункті 1 цієї постанови;

  2) подати на розгляд Кабінету Міністрів України законопроект про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” у частині надходження та спрямування коштів, отриманих від розподілу часток щорічної національної квоти на імпорт озоноруйнівних речовин, та забезпечити його супроводження у Верховній Раді України.

  Прем’єр-міністр України                                                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75

  Тимчасовий порядок, що додається: