• In English
 • Уряд затвердив зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для охорони праці та підвищення техніки безпеки на вугледобувних підприємствах. Прийняття постанови забезпечить спрямування бюджетних коштів у обсязі 100,0 млн. гривень на придбання: - засобів колективного захисту (новітніх приладів, систем, засобів контролю за параметрами шахтної атмосфери та дегазації); - засобів індивідуального захисту (ізолювальних та учбових саморятівників у комплекті з регенеративними патронами, головних акумуляторних світильників), що сприятиме підвищенню рівня охорони праці та техніки безпеки на державних вугледобувних підприємствах, а також зменшенню рівня соціальної напруги серед працівників у вугільній промисловості.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 18 серпня 2017 р. № 720

  Київ

  Про внесення змін до Порядку використання коштів,
  передбачених у державному бюджеті для охорони праці та
   підвищення техніки безпеки на вугледобувних підприємствах

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до  Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для охорони праці та підвищення техніки безпеки на вугледобувних підприємствах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 398 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 28, ст. 1182; 2012 р., № 20, ст. 755, № 97, ст. 3920; 2013 р., № 31,  ст. 1096), зміни, що додаються.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 37

   

      

   

  ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 18 серпня 2017 р. № 720

  ЗМІНИ,
  що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених
  у державному бюджеті для охорони праці та  підвищення
  техніки безпеки на вугледобувних підприємствах


  1. Пункт 1 викласти в такій редакції:

  “1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Заходи з охорони праці та підвищення техніки безпеки на вугледобувних підприємствах” (далі — бюджетні кошти).”.

  2. У пункті 3 слова новітніх приладів, систем, засобів контролю за параметрами шахтної атмосфери та дегазації” замінити словами  засобів колективного захисту (новітніх приладів, систем, засобів контролю за параметрами шахтної атмосфери та дегазації)”.

  3. У пункті 5 слова “новітніх приладів контролю за параметрами шахтної атмосфери та засобами контролю за параметрами дегазації” замінити словами “засобів колективного захисту (новітніх приладів, систем, засобів контролю за параметрами шахтної атмосфери та дегазації)”.

  _____________________