• In English
 • Уряд прийняв рішення виділити 260,3 тис. грн. для забезпечення надання гуманітарної допомоги Грузії у гасінні пожеж. Для допомоги в подоланні зазначеної надзвичайної ситуації, Міністерство внутрішніх справ та Державна служба з надзвичайних ситуацій направили до Грузії літак Ан-32П. Виділені кошти передбачені для відшкодування витрат, пов'язаних з наданням такої допомоги. Рішення прийняте на виконання Указу Президента України від 30 серпня 2017 р. № 255.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 30 серпня 2017 р. № 665-р

  Київ

  Про надання гуманітарної допомоги Грузії

  1. На виконання Указу Президента України від 30 серпня 2017 р. № 255 “Про надання гуманітарної допомоги Грузії” виділити Міністерству внутрішніх справ (для Державної служби з надзвичайних ситуацій) 260,3 тис. гривень для надання гуманітарної допомоги Грузії у гасінні пожеж (далі — гуманітарна допомога), у тому числі відшкодування витрат, пов’язаних з її наданням.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Міністерству внутрішніх справ, Державній службі з надзвичайних ситуацій:

  направити до Грузії літак Ан-32П для надання гуманітарної допомоги;

  затвердити в одноденний строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних з наданням гуманітарної допомоги.

  3. Міністерству закордонних справ, Міністерству внутрішніх справ, Державній службі з надзвичайних ситуацій:

  забезпечити отримання відповідних дозволів на проліт літаком Ан-32П повітряним простором до місця призначення;

  узгодити з відповідними органами Грузії питання розміщення екіпажів зазначеного літака.

  4. Державній фіскальній службі забезпечити оперативне митне оформлення, а Адміністрації Державної прикордонної служби — першочергове здійснення контролю літака Ан-32П під час перетинання державного кордону.

  5. Міністерству внутрішніх справ подати до 15 грудня 2017 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів і Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених відповідно до цього розпорядження.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 75