• In English
 • Уряд прийняв рішення, яке дозволить Казначейству унормувати питання залучення установ банків для касового обслуговування розпорядників і одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів з метою отримання готівки для розрахунків, які не можуть здійснюватись у безготівковій формі. Крім того, постанова приводить питання касового виконання Державного бюджету України у відповідність до законодавства.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 20 вересня 2017 р. № 705

  Київ

  Про внесення змін до постанови Кабінету
  Міністрів України від 1 березня 2001 р. № 200

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2001 р. № 200 “Деякі питання касового виконання Державного бюджету України” (Офіційний вісник України, 2001 р., № 9, ст. 368; 2003 р., № 29, ст. 1478; 2006 р., № 3, ст. 88; 2007 р., № 32, ст. 1305) зміни, що додаються.

  Прем’єр-міністр України                                                          В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67

   

   

   

  ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 20 вересня 2017 р. № 705

  ЗМІНИ,
  що вносяться до постанови Кабінету
  Міністрів України від 1 березня 2001 р. № 200

  1. Назву постанови викласти в такій редакції:

  “Деякі питання казначейського обслуговування
  розпорядників і одержувачів бюджетних
  коштів та інших клієнтів”.

  2. Пункти 1 і 2 викласти в такій редакції:

  “1. Дозволити Державній казначейській службі залучати банки України до касового обслуговування розпорядників і одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів з видачі готівки за чеками органів Державної казначейської служби з метою отримання ними готівки через рахунки, відкриті на ім’я органів Державної казначейської служби, в установленому порядку.

  2. Розпорядникам і одержувачам бюджетних коштів та іншим клієнтам відповідно до укладених договорів здійснювати оплату банківських послуг з видачі готівки за чеками органів Державної казначейської служби в розмірі не більш як 0,5 відсотка суми готівки та вжити заходів до здійснення розрахунків з працівниками через рахунки, відкриті ними в банках.

  Установити, що закупівля послуг з видачі готівки з рахунків, відкритих в банках на ім’я органів Державної казначейської служби, здійснюється розпорядниками і одержувачами бюджетних коштів та іншими клієнтами відповідно до закону.”.

  _____________________