• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо віднесення майнових комплексів (рухомого та нерухомого майна, земельних ділянок), конфіскованих відповідно до рішення суду у публічного акціонерного товариства "Одеський нафтопереробний завод" та товариства з обмеженою відповідальністю "Енергія і газ Україна", до сфери управління Фонду державного майна. Суворовським районним судом м. Одеси ухвалено рішення від 19 червня 2017 р. щодо застосування спеціальної конфіскації шляхом звернення всього рухомого та нерухомого майна, земельної ділянки, належних ПАТ "Одеський нафтопереробний завод" та ТОВ "Енергія і газ Україна" у дохід держави в особі Кабінету Міністрів України. Реалізація розпорядження сприятиме здійсненню контролю за ефективним використанням державного майна.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 13 вересня 2017 р. № 632-р

  Київ

  Про віднесення майнових комплексів публічного
  акціонерного товариства “Одеський нафтопереробний
  завод” і товариства з обмеженою відповідальністю
  “Енергія і газ Україна” до сфери управління
  Фонду державного майна  1. Віднести майнові комплекси (рухоме та нерухоме майно, земельна ділянка), конфісковані у публічного акціонерного товариства “Одеський нафтопереробний завод” (код згідно з ЄДРПОУ 00152282) і товариства з обмеженою відповідальністю “Енергія і газ Україна” (код згідно з ЄДРПОУ 34737717), до сфери управління Фонду державного майна.

  2. Міністерству енергетики та вугільної промисловості разом з Фондом державного майна забезпечити проведення інвентаризації конфіскованого майна, яке передано на відповідальне зберігання та в оперативне управління державному підприємству “Укртранснафтопродукт” (код згідно з ЄДРПОУ 34355770).

  3. Фонду державного майна за результатами проведеної інвентаризації прийняти конфісковане майно за актом приймання-передачі від державного підприємства “Укртранснафтопродукт” (код згідно з ЄДРПОУ 34355770).

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 25