• In English
 • Уряд удосконалив розрахунок ступеня локалізації виробництва підприємствами вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу пріоритетних видів вітчизняної техніки та обладнання для отримання сільськогосподарськими товаровиробниками сучасних і якісних технічних засобів на пільгових умовах. Документом, зокрема, визначено ступінь зазначеної локалізації, враховуючи більш детальний розрахунок величини вартості імпортних компонентів, що закуповуються окремо або у складі іншого товару, придбаного у постачальника, який є резидентом України. Крім того, враховано використання комплектуючих, при виробництві яких здійснюються на території України технологічні операції, що необхідні для виробництва техніки та обладнання для агропромислового комплексу. Прийняття рішення сприятиме збільшенню обсягів виробництва конкурентоспроможної сільгосппродукції, а кошти, які будуть спрямовані на придбання техніки і обладнання стануть прямими інвестиціями для розвитку підприємств сільськогосподарського машинобудування України.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 13 вересня 2017 р. № 693

  Київ

  Про внесення змін до Порядку визначення ступеня
  локалізації виробництва підприємствами вітчизняного
  машинобудування для агропромислового комплексу
  вітчизняної техніки і обладнання для
  агропромислового комплексу  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку визначення ступеня локалізації виробництва підприємствами вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу вітчизняної техніки і обладнання для агропромислового комплексу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27  травня 2013 р.  № 369 (Офіційний вісник України, 2013 р., № 40, ст. 1427; 2017 р., № 25, ст. 723), зміни, що додаються.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 21

   

      

   

  ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 13 вересня 2017 р. № 693

  ЗМІНИ,
  що вносяться до Порядку визначення ступеня локалізації
  виробництва підприємствами вітчизняного машинобудування
  для агропромислового комплексу вітчизняної техніки і
   обладнання для агропромислового комплексу  1. У пункті 3:

  1) абзац четвертий після слів (далі — імпортні компоненти)доповнити словами “, для виробництва техніки і обладнання;

  2) абзац п’ятий викласти в такій редакції:

  “IВ — вартість імпортних компонентів, придбаних окремо та/або у складі товару підприємством вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу для виробництва техніки і обладнання у постачальника, який є резидентом України, без урахування податку на додану вартість, гривень.”;

  3) абзац шостий після слів наведеним у додатку доповнити словами, або використання ними комплектувальних виробів, під час виробництва яких здійснюються на території України зазначені технологічні операції.

  2. У першому реченні пункту 4 слово митної виключити, а після слів вартості імпортних компонентів доповнити словами (імпортованих підприємством та/або придбаних у постачальників, які є резидентами України).

   

  ___________________