• In English
 • Уряд надав дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки підприємству з іноземними інвестиціями ТОВ "Аква-Еко", яке здійснює видобування мінеральних природних столових вод, їх первинну підготовку, розлив у пляшки та реалізацію готової продукції. Рішення Уряду надасть змогу замовити розробку відповідного проекту землеустрою та в подальшому укласти договір оренди землі, що забезпечить надходження коштів від плати за користування земельною ділянкою, спеціальне водокористування, а також податків від реалізації готової продукції. Нагадаємо, що "Аква-Еко" є власником спеціального дозволу на користування надрами, виданого Державною службою геології та надр України за від 05.07.2007 № 4283 (ділянка Яружно-Помірецького-1 родовища, свердловина №№ 0112/50).


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 4 липня 2017 р. № 628-р

  Київ

  Про надання дозволу
  на розроблення проекту землеустрою
  щодо відведення земельної ділянки

  Відповідно до статей 93, 122—124 і 149 Земельного кодексу України надати підприємству з іноземними інвестиціями товариство з обмеженою відповідальністю “Аква-Еко” дозвіл на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2826 гектара (землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси), що перебувають у постійному користуванні державного підприємства “Дрогобицьке лісове господарство”), розташованої на території Дрогобицького району Львівської області (Трускавецьке лісництво), з подальшим вилученням і передачею її зазначеному підприємству в оренду на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 5 липня 2007 р. № 4283 із зміною цільового призначення під видобування мінеральних природних столових вод із свердловини № 0112/50.

  Підприємству з іноземними інвестиціями товариство з обмеженою відповідальністю “Аква-Еко” передбачити у зазначеному проекті землеустрою розрахунок втрат лісогосподарського виробництва та розрахунок розміру збитків, що будуть заподіяні землекористувачу внаслідок вилучення земельної ділянки.

  Прем’єр-міністр України                                                      В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75