• In English
 • Уряд забезпечив виплату допомоги постраждалим, які отримали тілесні ушкодження під час масових акцій громадського протесту на Майдані. Зокрема, прийнято рішення про виділення 2 388,75 тис. гривень Міністерству соціальної політики з резервного фонду державного бюджету для надання одноразової грошової допомоги одній особі, яка отримала тяжке тілесне ушкодження - 369,8 тис. гривень, 11 особам, які отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості, - 1 698,95 тис. гривень, п'ятьом особам, які отримали легкі тілесні ушкодження, побої, мордування під час участі в зазначених акціях, - 320 тис. гривень.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 13 вересня 2017 р. № 622-р

  Київ

  Про виділення коштів для надання одноразової грошової
  допомоги особі, яка отримала тяжке тілесне ушкодження
  під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися
  у період з 21 листопада 2013 р. по 21 лютого 2014 р., особам,
  які отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості
  та легкі тілесні ушкодження, побої, мордування
  під час участі в зазначених акціях

  1. Виділити Міністерству соціальної політики 2 388,75 тис. гривень для надання одноразової грошової допомоги особі, яка отримала тяжке тілесне ушкодження під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 р. по 21 лютого 2014 р., — 369,8 тис. гривень; особам, які отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості, — 1 698,95 тис. гривень та особам, які отримали легкі тілесні ушкодження, побої, мордування під час участі в зазначених акціях, — 320 тис. гривень.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Міністерству соціальної політики:

  затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних з наданням допомоги, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження;

  подати до 30 жовтня 2017 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 73