• In English
 • Уряд удосконалив механізм розрахунків бюджетних установ і організацій з ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" за електричну енергію. Реалізація рішення Уряду сприятиме безперебійному електропостачанню бюджетних організацій та установ на території Луганської області, де органи державної влади здійснюють свої повноваження.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 30 серпня 2017 р. № 664

  Київ

  Про внесення змін до пункту 1
  постанови Кабінету Міністрів України
  від 6 липня 2016 р. № 447

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 6 липня 2016 р. № 447 “Питання проведення розрахунків за спожиту електричну енергію з постачальником електричної енергії товариством з обмеженою відповідальністю “Луганське енергетичне об’єднання” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 57, ст. 1973) такі зміни:

  в абзаці другому слово “електричну” замінити словами “активну електричну”, а слова “відкритий товариством в установленому порядку небюджетний рахунок” — словами “відкриті товариством в установленому порядку небюджетні рахунки”;

  абзац четвертий замінити абзацами такого змісту:

  “під час проведення розрахунків з товариством за перетікання реактивної електричної енергії бюджетні кошти перераховуються через відкриті товариством в установленому порядку небюджетні рахунки в органі Державної казначейської служби. Кошти із зазначених рахунків спрямовуються на погашення основного боргу за кредитами, внесення плати за користування кредитами, сплату податків, фінансування інвестиційної програми, розрахунки з державним підприємством “Енергоринок” за кредиторською заборгованістю та на виплату заробітної плати.

  Передбачений цим пунктом механізм проведення розрахунків застосовується також для розрахунків, що проводяться відповідно до Порядку перерахування деяких субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг, субсидій та компенсацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 січня 2005 р. № 20 (Офіційний вісник України, 2005 р., № 2, ст. 88; 2009 р., № 5, ст. 123).”.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 37