• In English
 • Уряд схвалив розпорядження про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Національному агентству з питань державної служби на 2017 рік. На виконання Закону України від 10 грудня 2015 р. № 889 "Про державну службу" та постанови Кабінету Міністрів від 25 березня 2016 р. № 246 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби" НАДС забезпечує оприлюднення оголошення про вакантні посади державної служби на веб-порталі. Забезпечення роботи даного програмного продукту потребує додаткових потужностей серверного устаткування та оновлення комп'ютерної техніки. Реалізація розпорядження дозволить придбати комплектуючі для серверного устаткування центрального апарату та часткове оновлення персональних комп'ютерів територіальних органів НАДС.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 30 серпня 2017 р. № 591-р

  Київ

  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету,
  передбачених Національному агентству з питань


  державної служби на 2017 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Національному агентству з питань державної служби у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків у сумі 460 тис. гривень шляхом зменшення обсягу видатків споживання (у тому числі комунальні послуги та енергоносії — 405 тис. гривень) та встановлення видатків розвитку за бюджетною програмою 6121010 “Керівництво та функціональне управління у сфері державної служби”.

  2. Забезпечити:

  Національному агентству з питань державної служби — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів  внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

  Прем’єр-міністр України                                                   В. ГРОЙСМАН

  Інд. 40