• In English
 • Уряд змінив умови реєстрації фінансових зобов'язань за контрактами державного оборонного замовлення. Постановою Кабінету Міністрів уточнено положення щодо реєстрації зобов'язань за довгостроковими договорами (контрактами), укладеними для виконання програм, пов'язаних з підвищенням обороноздатності і безпеки держави, що реалізуються із залученням кредитів (позик) під державні гарантії суб'єктами господарювання, визначене постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 р. № 779 "Деякі питання виконання програм, пов'язаних з підвищенням обороноздатності і безпеки держави". Це дозволить здійснювати реєстрацію бюджетних зобов'язань на суму та весь термін дії відповідних господарських договорів відповідно до затверджених показників державного оборонного замовлення, що забезпечить виконання завдань з охорони територіальної цілісності держави та заходів з національної безпеки і оборони.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 18 серпня 2017 р. № 656

  Київ

  Про внесення змін до постанови
  Кабінету Міністрів України
  від 26 жовтня 2016 р. № 779

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 р. № 779 “Деякі питання виконання програм, пов’язаних з підвищенням обороноздатності і безпеки держави” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 89, ст. 2917) зміни, що додаються.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 21

   

      

   

  ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 18 серпня 2017 р. № 656        

  ЗМІНИ,
  що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України
  від 26 жовтня 2016 р. № 779

  1. Підпункт 2 пункту 2 викласти в такій редакції:

  “2) брати бюджетні зобов’язання у відповідному бюджетному періоді для виконання програм, пов’язаних з підвищенням обороноздатності і безпеки держави, що виконуються із залученням кредитів (позик) під державні гарантії суб’єктами господарювання, у межах та на умовах відповідних господарських договорів, укладених на виконання програм, пов’язаних з підвищенням обороноздатності і безпеки держави.”.

  2. Пункт 3 викласти в такій редакції:

  “3. Державній казначейській службі забезпечити реєстрацію бюджетних зобов’язань, зазначених у підпункті 2 пункту 2 цієї постанови, на суму та на весь строк дії відповідних господарських договорів відповідно до затверджених показників державного оборонного замовлення.”.

  _____________________