• In English
 • Розпорядженням Уряду надано фізичній особі-підприємцю Пісоцькому С. Г. дозвіл на розроблення з проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,9288 га. Ці землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси) розташовані на території Вінницького району Вінницької області. Ділянка в подальшому буде передана зазначеній фізичній особі-підприємцю в оренду строком на 25 років із зміною цільового призначення для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення. Реалізація цього розпорядження дозволить фізичній особі-підприємцю Пісоцькому С. Г. замовити розробку відповідного проекту землеустрою та в подальшому укласти договір оренди земельної ділянки.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 23 серпня 2017 р. № 573-р

  Київ

  Про надання дозволу на розроблення проекту
  землеустрою щодо відведення земельної ділянки

   

  Відповідно до статей 93, 122—124, 149 Земельного кодексу України надати фізичній особі — підприємцю Пісоцькому С. Г. дозвіл на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,9288 гектара (землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси), що перебуває у постійному користуванні державного підприємства “Вінницьке лісове господарство”, розташованої на території Вінницького району Вінницької області (Михайлівське лісництво, квартал 7, виділ 3), з подальшою передачею її зазначеній фізичній особі — підприємцю в оренду строком на 25 років із зміною цільового призначення для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення.

  Фізичній особі — підприємцю Пісоцькому С. Г. передбачити у зазначеному проекті землеустрою розрахунок розміру втрат лісогосподарського виробництва та збитків, що будуть завдані землекористувачу внаслідок вилучення земельної ділянки.

  Прем’єр-міністр України                                                   В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75