• In English
 • Уряд схвалив Порядок та умови розподілу і використання бюджетних коштів на підтримку реалізації комплексної реформи державного управління. Розпорядженням Кабінету Міністрів від 11 листопада 2016 р. № 905 схвалено Концепцію запровадження посад фахівців з питань реформ, метою якої є створення необхідних умов для підготовки та реалізації національних реформ шляхом оновлення і посилення кадрового потенціалу через залучення на державну службу кваліфікованих і компетентних фахівців - фахівців з питань реформ. З метою реалізації зазначеної Концепції у Законі України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" затверджено видатки в обсязі 300 млн. гривень. Постанова Уряду "Деякі питання реалізації комплексної реформи державного управління" визначає механізм розподілу та порядок використання бюджетних коштів на підтримку реалізації комплексної реформи державного управління. Водночас розпорядженням Уряду "Про передачу деяких бюджетних призначень, передбачених Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України у 2017 році на підтримку реалізації комплексної реформи державного управління" передбачено розподілити бюджетні кошти між відповідними органами виконавчої влади з метою фінансового забезпечення впровадження у цих органах посад фахівців з питань реформ.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 18 серпня 2017 р. № 581-р

  Київ

  Про передачу деяких бюджетних призначень,

   передбачених Господарсько-фінансовому департаменту

   Секретаріату Кабінету Міністрів України у 2017 році

  на підтримку реалізації комплексної реформи

  державного управління

  1. Відповідно до частини шостої статті 23 Бюджетного кодексу України та статті 30 Закону України Про Державний бюджет України на 2017 рік передати бюджетні призначення, передбачені у 2017 році Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України (загальнодержавні витрати) у загальному фонді державного бюджету за програмою 0421060 Підтримка реалізації комплексної реформи державного управління”, за розподілом згідно з додатком.

  2. Забезпечити:

  1) Міністерству фінансів:

  погодження передачі бюджетних призначень, передбаченої пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  відкриття Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України бюджетної програми для здійснення окремих заходів з комплексної реформи державного управління;

  внесення відповідних змін до розпису державного бюджету;

  2) Державній казначейській службі – перерахування бюджетних коштів відповідно до переданих бюджетних призначень.

  3. Це розпорядження набирає чинності одночасно з постановою Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 р. № 647 “Деякі питання реалізації комплексної реформи державного управління”.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 40   

   

  Розподіл, що додається: