• In English
 • Урядом прийнято розпорядження щодо забезпечення доступу Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, до інтегрованої міжвідомчої інформаційно-телекомунікаційної системи здійснення контролю осіб, транспортних засобів та вантажів, які перетинають державний кордон. Рішення прийнято на виконання вимог законодавства, яке визначає право доступу Національного агентства до автоматизованих інформаційних і довідкових систем, реєстрів та банків даних, держателем (адміністратором) яких є державні органи або органи місцевого самоврядування. Розпорядженням визначено Національне агентство користувачем системи "Аркан" - інтегрованої міжвідомчої інформаційно-телекомунікаційної системи щодо контролю осіб, транспортних засобів та вантажів, які перетинають державний кордон. Адміністрації Державної прикордонної служби доручено в місячний строк вжити заходів, щодо забезпечення такого доступу. Приєднання до системи "Аркан" сприятиме виконанню Національним агентством покладених на нього функцій з виявлення та розшуку активів, на які може бути накладено арешт у кримінальному провадженні.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 23 серпня 2017 р. № 577-р

  Київ

  Про забезпечення доступу Національного
  агентства з питань виявлення, розшуку та
  управління активами, одержаними від корупційних
  та інших злочинів, до інтегрованої міжвідомчої
  інформаційно-телекомунікаційної системи здійснення
  контролю осіб, транспортних засобів та вантажів,
  які перетинають державний кордон

  1. Визначити Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, користувачем системи “Аркан” — інтегрованої міжвідомчої інформаційно-телекомунікаційної системи щодо контролю осіб, транспортних засобів та вантажів, які перетинають державний кордон.

  2. Адміністрації Державної прикордонної служби в місячний строк вжити заходів, спрямованих на забезпечення доступу Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, до зазначеної системи.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

               В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 29