• In English
 • Уряд визначив механізм перетворення державного підприємства "Українська студія телевізійних фільмів "Укртелефільм" у публічне акціонерне товариство "Укртелефільм". Постанова Кабінету Міністрів прийнята на виконання пункту 21 розділу IV "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про Суспільне телебачення і радіомовлення України". Відповідні зміни будуть здійснюватись відповідно до Порядку перетворення державного унітарного комерційного підприємства в акціонерне товариство, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.08.2012 № 802. Комісію з перетворення підприємства буде сформовано з представників Держкомтелерадіо, Фонду державного майна, представників підприємства та первинної профспілкової організації підприємства. Для визначення розміру статутного капіталу товариства Держкомтелерадіо повинен утворити інвентаризаційну комісію.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 18 серпня 2017 р. № 614

  Київ

  Питання перетворення державного

  підприємства “Українська студія телевізійних

  фільмів “Укртелефільм” у публічне акціонерне

  товариство “Укртелефільм” 

  Відповідно до абзацу шістнадцятого пункту 21 розділу IV “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про Суспільне телебачення і радіомовлення України” Кабінет Міністрів України постановляє:

  Установити, що перетворення державного підприємства “Українська студія телевізійних фільмів “Укртелефільм” (код згідно з ЄДРПОУ 02841347) (далі — підприємство) у публічне акціонерне товариство “Укртелефільм” (далі — товариство) здійснюється відповідно до Порядку перетворення державного унітарного комерційного підприємства в акціонерне товариство, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 серпня 2012 р. № 802 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 65, ст. 2663), з урахуванням таких особливостей:

  комісія з перетворення підприємства формується органом управління у складі не менше двох представників від Державного комітету телебачення і радіомовлення, представника Фонду державного майна, керівника підприємства, головного бухгалтера або особи, на яку покладено обов’язки з ведення бухгалтерського обліку підприємства, та керівника первинної профспілкової організації підприємства;

  для визначення розміру статутного капіталу товариства Державний комітет телебачення і радіомовлення в порядку, визначеному Методикою оцінки майна, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2003 р. № 1891 (Офіційний вісник України, 2003 р., № 51, ст. 2669), утворюється інвентаризаційна комісія;

  у разі неможливості включення до складу інвентаризаційної комісії  уповноважених представників підприємства внаслідок їх відсутності або небажання брати участь у роботі комісії інвентаризація майна підприємства проводиться без їх участі із включенням до складу комісії представника  правоохоронних органів.

  Прем’єр-міністр України                                                   В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73