• In English
 • Уряд здійснив перерозподіл деяких видатків загального фонду державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки України на 2017 рік. Прийняте розпорядження дозволить: - створити в Українському центрі оцінювання якості освіти спеціально обладнаної студії звукозапису для підготовки, виготовлення та запису звукових документів для частин перевірки розуміння мови на слух "Аудіювання" тестів з іноземних мов; - здійснити проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, з іноземних мов із використанням дворівневих (рівень В1 і рівень В2) предметних тестів. Перерозподіл здійснено без залучення додаткових коштів у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству освіти і науки України на 2017 рік.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 9 серпня 2017 р. № 524-р

  Київ

  Про перерозподіл деяких видатків
   державного бюджету, передбачених
  Міністерству освіти і науки на 2017 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству освіти і науки на 2017 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків державного бюджету шляхом:

  зменшення обсягу видатків споживання за програмою 2201470 “Здійснення зовнішнього оцінювання та моніторинг якості освіти Українським центром оцінювання якості освіти та його регіональними підрозділами” на 750,7 тис. гривень;

  встановлення обсягу видатків розвитку за програмою 2201470 “Здійснення зовнішнього оцінювання та моніторинг якості освіти Українським центром оцінювання якості освіти та його регіональними підрозділами” у сумі 750,7 тис. гривень.

  2. Забезпечити:

  Міністерству освіти і науки — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

  Прем’єр-міністр України                                                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73