• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 30 листопада 2005 р.  № 1133

  Київ

  Про реалізацію частин п’ятої та шостої
  статті 50 Закону України “Про Державний
  бюджет України на 2005 рік”

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити розподіл додаткової дотації з державного бюджету на забезпечення здійснення видатків з оплати праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, що поставляються та надаються бюджетним установам (далі — додаткова дотація):

  бюджету Автономної Республіки Крим, обласним і районним бюджетам, міським бюджетам міст республіканського Автономної Республіки Крим і обласного значення та Севастопольському міському бюджету згідно з додатком 1;

  бюджету Автономної Республіки Крим, обласним та Севастопольському міському бюджетам для подальшого розподілу між ними та бюджетами нижчого рівня з урахуванням нестачі коштів на здійснення видатків, для фінансування яких передбачено додаткову дотацію, згідно з додатком 2.

  2. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним державним адміністраціям у тижневий строк здійснити розподіл додаткової дотації, зазначеної в абзаці третьому пункту 1 цієї постанови, між бюджетом Автономної Республіки Крим, обласним бюджетом та міськими бюджетами міст республіканського Автономної Республіки Крим і обласного значення, бюджетами районів та подати на розгляд відповідних рад пропозиції про внесення змін до місцевих бюджетів.

  3. Рекомендувати Севастопольській міській, районним державним адміністраціям, виконавчим органам рад міст республіканського Автономної Республіки Крим і обласного значення здійснити у двотижневий строк розподіл додаткової дотації між відповідними місцевими бюджетами та внести на розгляд відповідних рад пропозиції про внесення змін до місцевих бюджетів.

   Прем’єр-міністр України      Ю. ЄХАНУРОВ

  Інд.34