• In English

 •      < Номер додатка >ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України


  від 30 листопада 2005 р.  № 1125

  < Назва додатка >ПОРЯДОК
  використання коштів, передбачених у державному
  бюджеті

  для здійснення фінансової підтримки
  розвитку підприємств молочної переробки

  < Текст додатка >1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених Мінагрополітики у Державному бюджеті України на 2005 рік за програмою “Фінансова підтримка розвитку підприємств молочної переробки” (далі — бюджетні кошти).

  2. Бюджетні кошти надаються молокопереробним підприємствам незалежно від форми власності та організаційно-правової форми (далі — підприємства), які визначаються на конкурсних засадах у порядку, встановленому Мінагрополітики.

  3. Перерахування бюджетних коштів переможцям конкурсу здійснюється Мінагрополітики відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками, затвердженого Державним казначейством.

  4. Бюджетні кошти використовуються для оплати товарів, робіт і послуг, пов’язаних з реконструкцією та технічним переоснащенням підприємств,  впровадженням сучасних технологій переробки молока та виробництва молочної продукції.

  5. Мінагрополітики укладає з підприємством — переможцем конкурсу договір, в якому визначаються напрями використання бюджетних коштів та відповідальність у разі порушення умов договору.

  6. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим використанням здійснюються в установленому порядку.

  _____________________