• In English

 • ЗАТВЕРДЖЕНО

  постановою Кабінету Міністрів України

  від 30 листопада 2005 р.  № 1122

   

  ПОРЯДОК
  використання коштів державного бюджету для розвитку
  Української дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит”

   

  1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів державного бюджету, передбачених МОЗ за програмою “Розвиток Української дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит” (далі — бюджетні кошти).

  2. Бюджетні кошти використовуються для:

  оснащення лікарні медичним обладнанням;

  проведення капітального ремонту приміщень лікарні.

  3. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється МОЗ відповідно до Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”.

  4. З метою недопущення виникнення кредиторської та дебіторської заборгованості на кінець року до тендерної документації та договору про закупівлю товарів, робіт і послуг, який укладається з переможцем торгів, обов’язково включаються такі вимоги:

  сума, визначена у договорі, та зобов’язання сторін договору підлягають відповідному коригуванню у разі зменшення бюджетних призначень на
  2005 рік за програмою “Розвиток Української дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит”;

  за наявності коштів на реєстраційному рахунку МОЗ переможець торгів зобов’язаний забезпечити поставку товарів, виконання робіт, надання послуг до закінчення календарного року.

  5. Перерахування бюджетних коштів проводиться відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками, затвердженого Державним казначейством.

  6. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку.

   

  ______________________