• In English
 • Уряд прийняв рішення про організацію та проведення відкритого міжнародного конкурсу на створення кращого ескізного проекту будівництва Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні - Музею Революції Гідності. Це дозволить провести зазначений конкурс на належному рівні та у відповідності до норм національного та міжнародного права. Його організацію доручено Міністерству культури.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 19 липня 2017 р. № 501-р

  Київ

  Про організацію та проведення міжнародного
  відкритого архітектурного конкурсу проектів на
  кращу проектну пропозицію щодо об’єкта “Національний
  меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні —
  Музей Революції Гідності” (м. Київ)  1.      Провести міжнародний відкритий архітектурний конкурс проектів на кращу проектну пропозицію щодо об’єкта “Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні — Музей Революції Гідності” (м. Київ).

  2.      Міністерству культури забезпечити організацію та проведення конкурсу, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, із залученням в установленому законодавством порядку установи (організації), яка має досвід організації і проведення відповідних конкурсів, за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті, та інших джерел, не заборонених законодавством.

  3.      Скасувати розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 травня 2017 р. № 390 “Про організацію та проведення відкритого міжнародного конкурсу на створення кращого ескізного проекту будівництва Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні — Музею Революції Гідності”.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

                 В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 73