• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з реалізації державної політики у сфері відновлення та збереження національної пам'яті. Актом уточнюються відповідні напрями спрямування бюджетних коштів. Прийняті зміни до Порядку використання коштів створять умови та дієві механізми для забезпечення виконання функцій та завдань Українського інституту національної пам'яті.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 19 липня 2017 р. № 539

  Київ

  Про внесення змін до Порядку використання коштів,
  передбачених у державному бюджеті для здійснення
  заходів з реалізації державної політики у сфері
  відновлення та збереження національної пам’яті


  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з реалізації державної політики у сфері відновлення та збереження національної пам’яті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 травня 2015 р. № 421 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 50, ст. 1596; 2016 р., № 28, ст. 1117), зміни, що додаються.

                    Прем’єр-міністр України                                                   В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73   

   

   

  ЗАТВЕРДЖЕНО 
  постановою Кабінету Міністрів України 
  від 19 липня 2017 р. № 539

  ЗМІНИ,
  що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у
  державному бюджеті для здійснення заходів з реалізації державної
  політики у сфері відновлення та збереження національної пам’яті


  1. Пункт 1 викласти в такій редакції:

  “1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Заходи з реалізації державної політики у сфері відновлення та збереження національної пам’яті, забезпечення діяльності Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні — Музею Революції гідності та Галузевого державного архіву Українського інституту національної пам’яті” (далі — бюджетні кошти), для здійснення заходів з реалізації державної політики у сфері відновлення та збереження національної пам’яті.”.

  2. Пункт 3 доповнити абзацом такого змісту:

  “ведення обліку, впорядкування та збереження місць поховань жертв Голодомору 1932—1933 років, масового голоду 1921—1923, 1946—1947 років та політичних репресій, воєн, борців за незалежність України у ХХ столітті, осіб, які брали участь у захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, а також в антитерористичних операціях.”.

  3. У пункті 4:

  1) абзац третій викласти в такій редакції:

  “надання послуг у сфері історичних досліджень, послуг з підготовки, придбання інформаційно-довідкових, історичних, аналітичних, популяризаційних та методичних матеріалів;”;

  2) після абзацу п’ятого доповнити абзацами такого змісту:

  “надання послуг із впорядкування, збереження, дослідження місць поховань, догляду за могилами жертв Голодомору 1932—1933 років, масового голоду 1921—1923, 1946—1947 років та політичних репресій, воєн, борців за незалежність України у ХХ столітті, осіб, які брали участь у захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, а також в антитерористичних операціях;

  надання послуг з виготовлення експозиційного обладнання, конструкцій, інформаційно-просвітницьких стендів;”.

  У зв’язку з цим абзац шостий вважати абзацом восьмим.

  4. Абзац третій пункту 6 викласти в такій редакції:

  “вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710 “Про ефективне використання державних коштів” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 83, ст. 2793).”.

  _____________________