• In English
 • Уряд вніс зміни до пункту 6 Порядку реалізації Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов'язаної допомоги. Постанова сприятиме створенню правової основи для договірних відносин між замовником і підрядником щодо приймання робіт та здійснення оплати підрядним організаціям з кредитних коштів, залучених Договором, для фінансування інвестиційних проектів з розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури, облаштування пунктів пропуску українсько-польського кордону та інших проектів. Рішення прийняте на виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для забезпечення врегулювання питань технічного нагляду за виконанням робіт та приймання робіт з подальшим оформленням відповідного сертифікату; взаємодії з розпорядниками бюджетних коштів; обміну інформацією, відображення в обліку операцій (звітності).


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 19 липня 2017 р. № 538

  Київ

  Про внесення зміни до пункту 6 Порядку

  реалізації Договору між Урядом України та

  Урядом Республіки Польща про надання кредиту

  на умовах пов’язаної допомоги

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 6 Порядку реалізації Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2017 р. № 73 “Деякі питання реалізації Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 17, ст. 491), виклавши абзац перший в такій редакції:

  6. Закупівля товарів, робіт і послуг та реалізація будівництва за рахунок кредитних коштів здійснюється замовниками в установленому законодавством порядку з урахуванням особливостей, визначених Договором, та міжнародної практики використання контрактів FIDIC..

                    Прем’єр-міністр України                                                   В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67