• In English
 • Внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фізичної і спортивної підготовки учнівської та студентської молоді. Це дозволить врегулювати питання їх використання на утримання закладів фізичної культури і спорту всеукраїнського рівня, баз олімпійської, паралімпійської і дефлімпійської підготовки.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 12 липня 2017 р. № 504

  Київ

  Про внесення змін до пункту 3 Порядку
  використання коштів, передбачених у
  державному бюджеті для фізичної і
  спортивної підготовки учнівської та
  студентської молоді  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до пункту 3 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фізичної і спортивної підготовки учнівської та студентської молоді, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2013 р. № 866 (Офіційний вісник України, 2013 р., № 95, ст. 3530), зміни, що додаються.

  Прем’єр-міністр України                                                В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73

   

     ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 12 липня 2017 р. № 504

  ЗМІНИ,
  що вносяться до пункту 3 Порядку використання коштів,
  передбачених у державному бюджеті для фізичної і спортивної
  підготовки учнівської та студентської молоді


  1. У підпункті 1 слова “Комітету з фізичного виховання та спорту МОН (далі — Комітет), Кримського республіканського, обласних, Київського та Севастопольського міських відділень з фізичного виховання та спорту, Центрального спортивного комплексу, Миколаївського спортивно-оздоровчого комплексу “Ювілейний”, Палацу спорту м. Миколаєва, палаців спорту “Гарт” і “Зміна” Комітету” замінити словами “Комітету з фізичного виховання та спорту МОН (далі — Комітет) та його філій — Кримського республіканського, обласних, Київського та Севастопольського міських відділень з фізичного виховання та спорту, Центрального спортивного комплексу Комітету та його філій — Миколаївського палацу спорту, Миколаївського спортивно-оздоровчого комплексу “Ювілейний” у Львівській області, Харківського палацу спорту “Гарт”, Харківського палацу спорту “Зміна”, Центральної дитячо-юнацької навчально-спортивної бази “Трудові резерви” в м. Білій Церкві Київської області”;

  2. Підпункт 3 після слів “учнівської та студентської молоді” доповнити словами “згідно з Єдиним календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на відповідний рік, затвердженим Мінмолодьспортом”.

  3. Підпункт 4 викласти в такій редакції:

  “4) виплату грошових винагород спортсменам-чемпіонам, призерам Всесвітніх універсіад та Юнацьких олімпійських фестивалів та їх тренерам відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 лютого 2016 р. № 91 “Про заохочення спортсменів і тренерів з олімпійських та неолімпійських видів спорту” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 16, ст. 634);”.

  4. У підпункті 6 слова “та центральної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з видів єдиноборств Комітету” виключити.

  _____________________