• In English
 • Уряд вніс зміни до розпорядження про заходи щодо виконання умов міждержавної Угоди про позику між Україною та Експортно-імпортним Банком Японії. Прийняття рішення забезпечить погашення залишку суми наданого Японією кредиту, відповідних відсотків і комісій та нарахованих штрафних санкцій. Нагадаємо, за рахунок коштів Державного бюджету на 2017 рік за бюджетною програмою "Фінансова підтримка Національної суспільної телерадіокомпанії України" передбачено погашення заборгованості публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України" решти суми наданого Японією кредиту, відповідних відсотків і комісій та нарахованих штрафних санкцій.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 12 липня 2017 р. № 479-р

  Київ

  Про внесення зміни до пункту 2
  розпорядження Кабінету Міністрів України
  від 27 серпня 1996 р. № 539

  Внести зміну до пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 серпня 1996 р. № 539 — із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2014 р. № 597 (Офіційний вісник України, 2014 р., № 91, ст. 2610), виклавши абзац третій в такій редакції:

  “Державному комітету телебачення і радіомовлення разом з публічним акціонерним товариством “Національна суспільна телерадіокомпанія України” забезпечити погашення протягом 2017 року решти суми наданого Японією кредиту, відповідних відсотків і комісій та нарахованих штрафних санкцій за рахунок коштів, які передбачені у державному бюджеті 2017 року за програмою “Фінансова підтримка Національної суспільної телерадіокомпанії України”.”.

  Прем’єр-міністр України                                                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73