• In English
 • Кабінет Міністрів схвалив проекти Угоди між урядами України та Республіки Молдова про реадмісію осіб та Імплементаційного протоколу про порядок її реалізації. Голову Державної міграційної служби України Максима Соколюка уповноважено на підписання зазначених документів. Реалізація цих міжнародних договорів дозволить визначити процедури приймання та передавання осіб, які перебувають на територіях України та Республіки Молдова нелегально. Підписання Угоди та Імплементаційного протоколу позитивно сприятиме розвитку міжнародно-договірної бази між двома країнами у сфері реадмісії осіб та додатково підкреслюватиме дотримання Україною зобов'язань перед світовою спільнотою щодо запровадження ефективних важелів здійснення державної політики у даному питанні.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 12 липня 2017 р. № 474-р

  Київ

  Про підписання Угоди між Кабінетом Міністрів України
  та Урядом Республіки Молдова про реадмісію осіб
  та Імплементаційного протоколу про порядок її реалізації

  Схвалити проекти Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про реадмісію осіб та Імплементаційного протоколу про порядок її реалізації.

  Уповноважити Голову Державної міграційної служби Соколюка Максима Юрійовича підписати зазначені Угоду та Імплементаційний протокол.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 29