• In English
 • Уряд врегулював питання оплати праці членів Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів. Документом установлено, що розміри посадових окладів членів Комісії визначаються за схемою посадових окладів на посадах державної служби, передбаченою для державних органів, юрисдикція яких поширюється на всю територію України: голови Комісії - за групою 1 оплати праці; заступника голови Комісії - за групою 2 оплати праці; членів Комісії - за групою 3 оплати праці. Також членам Комісії передбачено виплату надбавки за вислугу років, премії у межах фонду преміювання, допомоги для оздоровлення під час надання щорічної відпустки та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань у розмірах, що не перевищують середньомісячної заробітної плати. Реалізація рішення здійснюватиметься в межах видатків, передбачених у Державному бюджеті України на 2017 рік на утримання органів прокуратури. Нагадаємо, що Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів є колегіальним органом, який з 15 квітня 2017 року діє відповідно до повноважень, передбачених Законом України "Про прокуратуру".


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 4 липня 2017 р. № 456

  Київ

  Про оплату праці членів Кваліфікаційно-
  дисциплінарної комісії прокурорів

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити, що:

  1) розміри посадових окладів членів Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (далі — Комісія) визначаються за схемою посадових окладів на посадах державної служби, передбаченою для державних органів, юрисдикція яких поширюється на всю територію України, яка визначається щороку Кабінетом Міністрів України під час підготовки проекту закону про Державний бюджет України на наступний рік:

  голови Комісії — за групою 1 оплати праці;

  заступника голови Комісії — за групою 2 оплати праці;

  членів Комісії — за групою 3 оплати праці;

  2) преміювання членів Комісії проводиться з урахуванням їх особистого внеску в загальні результати роботи у межах фонду преміювання.

  Конкретні умови, порядок і розміри преміювання визначаються у положенні про преміювання, що затверджується Генеральною прокуратурою України в установленому порядку.

  2. Членам Комісії виплачується:

  1) надбавка за вислугу років з урахуванням стажу роботи в галузі права у відсотках посадового окладу: понад 10 років  20, понад 15 років — 25, понад 20 років  30, понад 25 років  40, понад 30 років — 45, понад 35 років  50 відсотків.

  У разі виникнення права на підвищення надбавки за вислугу років протягом календарного місяця її розмір змінюється з дня набуття права на підвищення;

  2) допомога для оздоровлення під час надання щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати члена Комісії.

  3. Членам Комісії може надаватися матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.

  4. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування та застосовується з 15 квітня 2017 року.

  Прем’єр-міністр України                                                   В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73