• In English
 • Уряд підвищив до прожиткового мінімуму розмір щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, дітям з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб. Відповідні зміни внесено до Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. Документом також передбачено надання права на отримання грошової допомоги військовослужбовцям із числа внутрішньо переміщених осіб, які захищають незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та беру безпосередню участь в антитерористичній операції та членам їх сімей, незалежно від наявності в них житлового приміщення.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 4 липня 2017 р. № 453

  Київ

  Про внесення змін до Порядку надання щомісячної
   адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам
   для покриття витрат на проживання, в тому числі
  на оплату житлово-комунальних послуг


  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 505 (Офіційний вісник України, 2014 р., № 80, ст. 2271; 2015 р., № 21, ст. 583, № 32, ст. 920, № 36, ст. 1069; № 52, ст. 1670, № 70, ст. 2312; 2016 р., № 101, ст. 3312; 2017 р., № 47, ст. 1455), зміни, що додаються.

  Прем’єр-міністр України                                                   В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73

   

   

     ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 4 липня 2017 р. № 453

  ЗМІНИ,
  що вносяться до Порядку надання щомісячної


   адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам

   для покриття витрат на проживання, в тому числі

  на оплату житлово-комунальних послуг

  1. В абзаці третьому пункту 3 після слів “осіб з інвалідністю” доповнити словами “та дітей з інвалідністю”.

  2. В абзаці чотирнадцятому пункту 5 слово “додається” замінити словами “додаються копія довідки з військової частини про залучення до проведення антитерористичної операції (для військовослужбовців із числа внутрішньо переміщених осіб, які захищають незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та беруть безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції),”.

  3. Абзац другий пункту 6 після слів “членів сім’ї” доповнити словами “(крім сімей, до складу яких входять військовослужбовці з числа внутрішньо переміщених осіб, які захищають незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та беруть безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції)”.

  4. В абзаці першому пункту 7 слова “дітьми-інвалідами” замінити словами та дітьми з інвалідністю”.

   

  ________________________