• In English
 • Урядом прийнято рішення про додаткову капіталізацію ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК". Зазначене рішення прийняте після оцінки фінансового стану Банку, що була проведена міжнародно визнаною аудиторською компанією. Сума додаткової капіталізації складе 38,565 млрд. гривень. Вказаний обсяг докапіталізації є необхідним для виконання ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" економічних нормативів. Збільшення статутного капіталу банку відбудеться шляхом випуску облігацій внутрішньої державної позики в обмін на акції Банку.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 23 червня 2017 р. № 443

  Київ

  Про додаткову капіталізацію публічного
  акціонерного товариства комерційний
  банк “ПРИВАТБАНК”

  Відповідно до статті 16 Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити, що держава в особі Міністерства фінансів бере участь у додатковій капіталізації публічного акціонерного товариства комерційний банк “ПРИВАТБАНК” шляхом придбання акцій додаткової емісії зазначеного банку в сумі до 38 565 000 000 гривень в обмін на облігації внутрішньої державної позики.

  2. Міністерству фінансів здійснити випуск облігацій внутрішньої державної позики в сумі до 38 565 000 000 гривень із строком обігу до 17 років та відсотковою ставкою доходу до 9,8 відсотка річних.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

                    В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 67