• In English
 • Уряд затвердив новий Технічний регламент ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів. Постановою забезпечено адаптацію національного законодавства до європейського та усунено технічні бар'єри у торгівлі, що спростить доступ вітчизняних ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів на ринок ЄС. Технічним регламентом передбачено встановлення: суттєвих вимог, яким повинні відповідати ліфти і компоненти безпеки для ліфтів; обов'язків виробників ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів; процедури оцінки їх відповідності вимогам Технічного регламенту; маркування відповідності та здійснення державного ринкового нагляду щодо введених в обіг ліфтів і компонентів безпеки для них.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 21 червня 2017 р. № 438

  Київ

  Про затвердження Технічного регламенту
  ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів

  Відповідно до статті 5 Закону України “Про технічні регламенти та оцінку відповідності” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Технічний регламент ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів, що додається.

  2. Державній службі з питань праці забезпечити впровадження затвердженого цією постановою Технічного регламенту.

  3. Установити, що надання на ринку та/або введення в експлуатацію ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів, які відповідають вимогам Технічного регламенту ліфтів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2009 р. № 465 (Офіційний вісник України, 2009 р., № 36, ст. 1227), та введені в обіг до набрання чинності цією постановою, не може бути заборонено або обмежено з причин невідповідності таких ліфтів і компонентів вимогам затвердженого цією постановою Технічного регламенту.

  4. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

  5. Ця постанова набирає чинності через шість місяців з дня її опублікування.

  Прем’єр-міністр України                                                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75

   

  Додатки, що додаються: