• In English
 • Уряд прийняв рішення про cтворення державної установи "Український інститут". Рішення прийнято для захисту інтересів нашої держави та формування позитивного іміджу України за кордоном. На Інститут будуть покладені такі завдання, як презентація та просування іміджу України у світі, сприяння міжнародним обмінам та інтеграції України у світовий культурний простір, популяризація української мови та культурного продукту за кордоном, поширення інформації про науковий, освітній та туристичний потенціал нашої держави тощо. Інститут буде афілійованою з МЗС установою, яка буде самостійною у визначенні змістовного наповнення роботи інституції. В свою чергу контроль за роботою Українського інституту, а також визначення засад та пріоритетів, здійснюватиме Наглядова рада. Фінансуватися Інститут буде частково з державного бюджету, а також за рахунок благодійних внесків та донорської допомоги.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 21 червня 2017 р. № 430-р

  Київ

  Про утворення державної установи
  “Український інститут”

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства закордонних справ щодо утворення державної установи “Український інститут” з віднесенням її до сфери управління зазначеного Міністерства.

  2. Міністерству закордонних справ забезпечити функціонування державної установи “Український інститут” в межах видатків, передбачених зазначеному Міністерству в Державному бюджеті України на відповідний рік.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 27