• In English
 • Уряд змінив принцип формування складу аукціонного комітету із проведення біржових аукціонів з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу. Згідно з прийнятим документом зі складу аукціонного комітету виключено представників НАК "Нафтогаз України" і передбачено його формування з представників Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Міністерства енергетики та вугільної промисловості України (по чотири представники від кожного міністерства). Змінена також мінімальна кількість членів аукціонного комітету, присутність яких необхідна для проведення його засідання: не менше як 5 членів аукціонного комітету. Прийняття рішення дозволить підвищити рівень об'єктивності та неупередженості в діяльності аукціонного комітету.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 14 червня 2017 р. № 422

  Київ

  Про внесення змін до Порядку організації та
  проведення біржових аукціонів з продажу нафти
  сирої, газового конденсату власного видобутку
  і скрапленого газу


  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку організації та проведення біржових аукціонів з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 570 (Офіційний вісник України, 2014 р., № 87, ст. 2483; 2015 р., № 8, ст. 190, № 70, ст. 2307), такі зміни:

  перше речення абзацу другого пункту 5 викласти в такій редакції: “До складу аукціонного комітету включаються по чотири представники Мінекономрозвитку і Міненерговугілля.”;

  в абзаці першому пункту 9 слово “шість” замінити словом “п’ять”.

  Прем’єр-міністр України                                                В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37