• In English
 • Уряд затвердив розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад на 2017 рік. Розподіл субвенції між місцевими бюджетами здійснюється з урахуванням двох показників - чисельності населення об'єднаних територіальних громад та площі їх території. 366 об'єднаних територіальних громад зможуть спрямувати кошти субвенції у розвиток інфраструктури. Надання субвенції сприятиме приросту або оновленню основних фондів комунальної форми власності сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад. Окрім того, удосконалено порядок та умови надання вказаної субвенції шляхом розширення напрямів її використання.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 7 червня 2017 р. № 410

  Київ

  Деякі питання надання субвенції з державного бюджету
   місцевим бюджетам на формування інфраструктури
  об’єднаних територіальних громад

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити розподіл у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад згідно з додатком.

  2. Внести до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 р. № 200 “Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 24, ст. 957), зміни, що додаються.

  Прем’єр-міністр України                                                           В. ГРОЙСМАН

  Інд. 71

   

  Додатки, що додаються: