• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо посилення безпеки зберігання та захисту відомостей Державного реєстру речовий прав на нерухоме майно і системи електронних торгів з реалізації арештованого майна. Розпорядженням передбачено впровадження прогресивних комп'ютерних технологій у роботу електронних сервісів та посилення захисту інформації єдиних та державних реєстрів системи Міністерства юстиції, зокрема технології Blockchain. Це дозволить посилити безпеку зберігання та захист відомостей. Прийняття документа є кроком на шляху реалізації положень Меморандуму, підписаного Державним агентством з питань електронного урядування та американською компанією Bitfury щодо розвитку технології Blockchain. Крім того, це сприятиме поліпшенню інвестиційного клімату для розвитку та підтримки інноваційних технологій.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 24 травня 2017 р. № 353-р

  Київ

  Деякі питання посилення безпеки зберігання
  та захисту відомостей Державного реєстру
  речових прав на нерухоме майно і системи
  електронних торгів з реалізації арештованого майна


  З метою поліпшення інвестиційного клімату для розвитку та підтримки інноваційних технологій, посилення безпеки зберігання та захисту відомостей Державного реєстру речових прав на нерухоме майно і системи електронних торгів з реалізації арештованого майна:

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства юстиції і Державного агентства з питань електронного урядування щодо здійснення заходів, спрямованих на впровадження системи зберігання та захисту даних Blockchain у роботі Державного реєстру речових прав на нерухоме майно і системи електронних торгів арештованим майном.

  2. Міністерству юстиції за результатами впровадження системи зберігання та захисту даних Blockchain розглянути можливість її застосування в роботі інших єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 29