• In English
 • Уряд на виконання постанови Київського апеляційного адміністративного суду від 8 лютого 2016 р. відмінив рішення щодо реорганізації Державної санітарно-епідеміологічної служби шляхом її приєднання до Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Водночас подальше функціонування Держсанепідслужби є недоцільним, оскільки на сьогодні виконання її функцій забезпечують МОЗ, Держпраці та Держпродспоживслужба. Тому Урядом прийнято рішення про ліквідацію Держсанепідслужби та утворення відповідної ліквідаційної комісії.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 29 березня 2017 р. № 348

  Київ

  Деякі питання Державної
  санітарно-епідеміологічної служби

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Відмінити рішення про реорганізацію Державної санітарно-епідеміологічної служби шляхом її приєднання до Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

  2. Ліквідувати Державну санітарно-епідеміологічну службу.

  3. Покласти на Державну службу з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів завдання і функції з реалізації державної політики у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення та із здійснення контролю (нагляду) за дотриманням вимог санітарного законодавства (крім функцій з реалізації державної політики у сфері епідеміологічного нагляду (спостереження) та у сфері гігієни праці та функцій із здійснення дозиметричного контролю робочих місць і доз опромінення працівників).

  4. Утворити комісію з ліквідації Державної санітарно-епідеміологічної служби.

  Затвердити головою комісії Голову Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Лапу Володимира Івановича.

  Голові комісії:

  затвердити її персональний склад;

  забезпечити здійснення заходів, пов’язаних з ліквідацією Державної санітарно-епідеміологічної служби;

  поінформувати Кабінет Міністрів України про результати проведеної роботи.

  Прем’єр-міністр України                                                            В. ГРОЙСМАН

  Інд. 40