• In English
 • Уряд затвердив розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (загальний фонд) в обсязі 1048,9 млн. гривень між місцевими бюджетами за об'єктами (заходами). Рішення прийняте відповідно до статті 28 Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік".


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 11 травня 2017 р. № 310-р

  Київ

  Деякі питання розподілу у 2017 році субвенції з державного
  бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо
  соціально-економічного розвитку окремих територій

  1. Відповідно до статті 28 Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” затвердити:

  розподіл у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (загальний фонд) між місцевими бюджетами за об’єктами (заходами) згідно з додатком 1;

  розподіл у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (загальний фонд) між місцевими бюджетами згідно з додатком 2.

  Переліки об’єктів та заходів, які фінансуються у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (загальний фонд) згідно з додатком 2, формуються та затверджуються відповідними місцевими держадміністраціями, виконавчими органами місцевого самоврядування.

  2. Міністерству фінансів забезпечити погодження розподілів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами, передбачених абзацами другим і третім пункту 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

  Прем’єр-міністр України                                                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67

  Додатки 1–2, що додаються: