• In English
 • Урядом затверджено Стратегію забезпечення сталої відповіді на епідемії туберкульозу, в тому числі хіміорезистентного, та ВІЛ-інфекції/СНІДу на період до 2020 року та план заходів щодо її реалізації. Очікується, що реалізація Стратегії згідно із затвердженим планом сприятиме удосконаленню державної політики у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції, системи управління, запровадженню більш ефективної національної координації протидії цим захворюванням; удосконаленню системи підготовки кадрів з питань туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, системи моніторингу та оцінки, планування і реалізації політики, заснованої на фактичних даних; забезпеченню активної та значимої участі організацій громадянського суспільства та представників уразливих до цих захворювань груп до реалізації політики сталої відповіді на них.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 22 березня 2017 р. № 248-р

  Київ

  Про схвалення Стратегії забезпечення сталої відповіді на
  епідемії туберкульозу, в тому числі хіміорезистентного, та
  ВІЛ-інфекції/СНІДу на період до 2020 року та затвердження плану заходів щодо її реалізації

  1. Схвалити Стратегію забезпечення сталої відповіді на епідемії туберкульозу, в тому числі хіміорезистентного, та ВІЛ-інфекції/СНІДу на період до 2020 року, що додається.

  2. Затвердити план заходів щодо реалізації Стратегії забезпечення сталої відповіді на епідемії туберкульозу, в тому числі хіміорезистентного, та ВІЛ-інфекції/СНІДу на період до 2020 року, що додається.

  3. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним, Київській міській державним адміністраціям, відповідальним за виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, подавати щороку до 1 березня Міністерству охорони здоров’я інформацію про стан виконання плану заходів для її узагальнення та подання до 1 квітня Кабінетові Міністрів України звіту про хід виконання схваленої цим розпорядженням Стратегії. 

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 73

  Стратегія та план заходів, що додаються: