• In English
 • Уряд затвердив Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів повітряним транспортом. Цим документом встановлюється вичерпний перелік документів, що додаються до заяви про отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів повітряним транспортом, а також вичерпний перелік вимог, обов'язкових до виконання під час провадження зазначеної діяльності. Актуальність прийняття проекту акта обумовлена необхідністю створення чіткого механізму правового регулювання у сфері ліцензування господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів повітряним транспортом.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 10 березня 2017 р. № 134

  Київ

  Про затвердження Ліцензійних умов провадження
  господарської діяльності з  перевезення пасажирів,
  небезпечних вантажів та небезпечних відходів
  повітряним транспортом


  Відповідно до пункту 24 частини першої статті 7, абзацу першого частини другої статті 9 Закону України “Про ліцензування видів господарської діяльності” та частини першої статті 92 Повітряного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів повітряним транспортом, що додаються.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

                   В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 21  Ліцензійні умови, що додаються: