• In English
 • Уряд затвердив Державну цільову соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на період до 2020 року. В основу Програми закладено комплексний підхід до вирішення проблеми здоров'я та фізичної активності населення. Реалізація Програми створить умови для підвищення рівня охоплення населення руховою активністю, мотивації свідомого ставлення до власного здоров'я, поінформованості та обізнаності різних груп населення щодо формування здорового способу життя та профілактики негативних явищ серед дітей та молоді. Також буде створено умови для підготовки молоді до служби у Збройних Силах та інших військових формуваннях, правоохоронних органах, рятувальних та інших спеціальних службах. Окрім цього, реалізація Програми сприятиме соціальній адаптації та реабілітації інвалідів і осіб з обмеженими фізичними можливостями, залученню дітей та молоді до занять у дитячо-юнацьких спортивних школах. Буде створено умови для розвитку резервного спорту та ефективного поповнення складу національних збірних команд, збереження провідних позицій українських спортсменів у міжнародних змаганнях різного рівня для піднесення авторитету держави у світовому спортивному співтоваристві.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 1 березня 2017 р. № 115

  Київ

  Про затвердження Державної цільової
  соціальної програми розвитку фізичної
  культури і спорту на період до 2020 року

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Державну цільову соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на період до 2020 року (далі — Програма), що додається.

  2. Міністерствам і місцевим органам виконавчої влади забезпечити виконання Програми в межах коштів, передбачених у державному та місцевих бюджетах на відповідний бюджетний період, а також за рахунок інших джерел.

  3. Міністерствам, іншим центральним та місцевим органам виконавчої влади подавати щороку до 1 лютого Міністерству молоді та спорту інформацію про стан виконання Програми для її узагальнення та подання до 1 березня Кабінетові Міністрів України та Міністерству економічного розвитку і торгівлі.

  Прем’єр-міністр України                                                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73

   

  Програма, що додається: