• In English
 • Уряд утворив державну наукову установу "Київський академічний університет" з метою забезпечення підготовки висококваліфікованих наукових кадрів. Установу утворено шляхом реорганізації Фізико-технічного навчально-наукового центру Національної академії наук. Державна наукова установа "Київський академічний університет" буде подвійного підпорядкування - Національній академії наук та МОН. Згідно з розпорядженням, реорганізація здійснюється в межах видатків, передбачених Національній академії наук та МОН у державному бюджеті на відповідний рік. Студенти, які навчаються у Фізико-технічному навчально-науковому центрі, продовжать навчання в Київському академічному університеті.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 14 грудня 2016 р. № 962-р

  Київ

  Про утворення державної наукової установи
  “Київський академічний університет” 

  1. Погодитися з пропозицією Національної академії наук та Міністерства освіти і науки щодо утворення державної наукової установи “Київський академічний університет” подвійного підпорядкування Національній академії наук та Міністерству освіти і науки, реорганізувавши шляхом перетворення Фізико-технічний навчально-науковий центр Національної академії наук.

  2. Національній академії наук та Міністерству освіти і науки затвердити у місячний строк Положення про державну наукову установу “Київський академічний університет” та здійснити організаційні заходи щодо її матеріально-технічного та кадрового забезпечення.

  3. Взяти до відома, що:

  утворення та функціонування державної наукової установи “Київський академічний університет” здійснюється в межах загальної чисельності Фізико-технічного навчально-наукового центру Національної академії наук, що реорганізується, та видатків, передбачених Національній академії наук та Міністерству освіти і науки у державному бюджеті на відповідний рік;

  особи, які навчаються у Фізико-технічному навчально-науковому центрі Національної академії наук, продовжують навчання в державній науковій установі “Київський академічний університет” за відповідними напрямами (спеціальностями), формою навчання та джерелом фінансування.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 73