• In English
 • Уряд прийняв рішення яке спрощує порядок перерозподілу бюджетних коштів закладами охорони здоров'я. Документом передбачено фінансування видатків на охорону здоров'я за двома кодами економічної класифікації видатків. Зокрема, на поточні та капітальні потреби. Рішення дозволить прискорити оплату платіжних доручень в органах Казначейства, підвищити оперативність внесення змін до розпису асигнувань по розпорядниках нижчого рівня, спростити порядок перерозподілу бюджетних коштів в частині внесення змін до планів використання бюджетних коштів, самостійно визначати першочерговість платежів.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 30 листопада 2016 р. № 875

  Київ

  Про внесення змін до Порядку складання, розгляду,
  затвердження та основних вимог до виконання
  кошторисів бюджетних установ

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 р. № 228 (Офіційний вісник України, 2002 р., № 9, ст. 414; 2004 р., № 17, ст. 1182; 2005 р., № 4, ст. 230; 2007 р., № 6, ст. 227; 2009 р., № 23, ст. 730; 2011 р., № 5, ст. 248; 2012 р., № 13, ст. 466, № 22, ст. 837; 2013 р., № 51, ст. 1841), зміни, що додаються.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

                В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 73

   

      

   

  ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 30 листопада 2016 р. № 875

  ЗМІНИ,
  що вносяться до Порядку складання, розгляду, затвердження
  та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ

  1. Абзац п’ятий пункту 2 викласти в такій редакції:

  “Помісячний план використання бюджетних коштів — помісячний розподіл бюджетних асигнувань, затверджених у кошторисі, за скороченою економічною класифікацією видатків бюджету, який регламентує для вищих навчальних закладів I—IV рівня акредитації, наукових установ та закладів охорони здоров’я, що утримуються за рахунок бюджетних коштів (крім закладів охорони здоров’я, видатки на які передбачені у статті 87 Бюджетного кодексу України) (далі — вищі навчальні заклади та наукові установи, заклади охорони здоров’я), протягом бюджетного періоду взяття бюджетних зобов’язань та здійснення платежів відповідно до зазначених зобов’язань.”.

  2. Абзац чотирнадцятий пункту 47 після слів і цифр “вищих навчальних закладів III—IV рівня акредитації” доповнити словами “та закладів охорони здоров’я”.

  3. У тексті Порядку слова “вищі навчальні заклади та наукові установи, заклади охорони здоров’я, що надають первинну медичну допомогу, а також заклади охорони здоров’я, що надають вторинну (спеціалізовану) та екстрену медичну допомогу у пілотних регіонах” у всіх відмінках замінити словами “вищі навчальні заклади та наукові установи, заклади охорони здоров’я” у відповідному відмінку.

  _____________________