• In English
 • Уряд підтримав проведення на постійній основі Міжнародного форуму "INNOVATION MARKET" та Міжнародного Східноєвропейського форуму "Інноваційна економіка та наука". Основними їх завданнями є: презентація і просування розробок науково-дослідних, науково-виробничих установ і підприємств, вищих навчальних закладів України для пошуку замовників інноваційної продукції; залучення системних інвестицій для впровадження інноваційних технологій і рішень та реалізації актуальних проектів. Передбачено, що форуми будуть проводитись в Києві. Міжнародний Східноєвропейський форум "Інноваційна економіка та наука" - щорічно, а Міжнародний форум "INNOVATION MARKET" - один раз на два роки. Також документом утворено організаційний комітет з проведення зазначених форумів та затверджено його персональний склад.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 23 листопада 2016 р. № 864-р

  Київ

  Про проведення Міжнародного форуму

  INNOVATION MARKET” та
  Міжнародного східноєвропейського форуму
  “Інноваційна економіка та наука”

  1. Підтримати пропозицію Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства освіти і науки та Національної академії наук щодо проведення Міжнародного форуму “INNOVATION MARKET” та Міжнародного східноєвропейського форуму “Інноваційна економіка та наука” (далі — форуми).

  2. Взяти до відома, що:

  Міжнародний форум “INNOVATION MARKET” буде проводитися в Україні (м. Київ) щороку;

  Міжнародний східноєвропейський форум “Інноваційна економіка та наука” буде проводитися в Україні (м. Київ) один раз на два роки;

  cпіворганізаторами форумів виступають: товариство з обмеженою відповідальністюМіжнародний виставковий центр” (Україна, м. Київ), Міністерство економічного розвитку і торгівлі, Міністерство освіти і науки, Національна академія наук, Національний технічний університет УкраїниКиївський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, Національний технічний університетХарківський політехнічний інститут”; Комітет Polska 3.0. (Польща, м. Місловіце), який діє на підставі угоди, укладеної з товариством з обмеженою  відповідальністю “Міжнародний виставковий центр” від 4 серпня 2016 р. щодо спільної підготовки та проведення форумів.

  Функції генерального розпорядника щодо підготовки та проведення форумів виконує товариство з обмеженою відповідальністю “Міжнародний виставковий центр”.

  3. Утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення Міжнародного форуму  “INNOVATION MARKET” та Міжнародного східноєвропейського форуму “Інноваційна економіка та наука” у складі згідно з додатком.

  4. Центральним органам виконавчої влади вжити заходів для сприяння проведенню форумів та залучення до участі у форумах підприємств, установ та організацій, що належать до сфери їх управління.

  5. Міністерству закордонних справ забезпечити:

  сприяння оперативному оформленню віз для в’їзду в Україну іноземних учасників і відвідувачів форумів;

  інформування закордонних ділових кіл, міжнародних співтовариств та громадських організацій про проведення форумів.

  6. Державному комітетові телебачення і радіомовлення сприяти висвітленню засобами масової інформації заходів, пов’язаних з організацією та проведенням форумів.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 18

   

      

   

  Додаток
  до розпорядження Кабінету Міністрів України
   від 23 листопада 2016 р. № 864-р

  СКЛАД
  Організаційного комітету з підготовки та проведення
  Міжнародного форуму “INNOVATION MARKET” та Міжнародного
  східноєвропейського форуму “Інноваційна економіка та наука”


  БРОВЧЕНКО
  Юрій Петрович

  заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі, голова Оргкомітету

  ВОЗНЮК
  Ірина Анатоліївна

  начальник відділу розвитку високотехнологічних індустрій департаменту розвитку інновацій та інтелектуальної власності Мінекономрозвитку

  ГУБСЬКИЙ
  Юрій Іванович

  начальник науково-координаційного управління Національної академії медичних наук, член-кореспондент Національної академії медичних наук
  (за згодою)

  ДЮЖИЛОВА
  Наталія Олександрівна

  директор державного підприємстваУкраїнський науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут будівельних матеріалів та виробівМінрегіону (за згодою)

  КАРНАУХ
  Леся Аркадіївна

  директор департаменту стратегічної екологічної політики Мінприроди

  КОБЗИСТИЙ
  Максим Олександрович

  начальник відділу організації наукового супроводу та трансферу інновацій департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі Мінагрополітики

  ЛОЙ
  Валентина Миколаївна

  головний спеціаліст відділу з питань міжнародної діяльності та Євроінтеграції МОЗ

  МИНКА
  Андрій Павлович

  начальник науково-організаційного управління апарату президії Національної академії аграрних наук (за згодою)

  НАУМОВЕЦЬ
  Антон Григорович

  перший віце-президент, академік Національної академії наук (за згодою)

  НОВАК
  Ігор Євгенійович

  заступник директора департаменту з питань проектування об’єктів будівництва, технічного регулювання та науково-технічного розвитку — начальник відділу координації науково-технічних робіт Мінрегіону

  ОРЛЮК
  Олена Павлівна

  директор Науково-дослідного існтитуту інтелектуальної власності Національної академії правових наук, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук (за згодою)

  ПЕТРИЧЕНКО
  Олександр Олександрович

  заступник начальника лікувально-організаційного управління Національної академії медичних наук, доктор медичних наук (за згодою)

  СТЕФАНОВИЧ
  Андрій Миколайович

  директор департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі Мінагрополітики

  ТКАЧЕНКО
  Анатолій Вікторович

  генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністюМіжнародний виставковий центр” (за згодою)

  ЧАЙКА
  Дар
  я Юріївна

  начальник відділу трансферу технологій департаменту інноваційної діяльності та трансферу технологій МОН

   

   

  _____________________