• In English
 • Урядом уточнено порядок розрахунку та повернення до бюджету невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання), послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення в частині недопущення нарахування та обліку будь-якої заборгованості на особовому рахунку одержувача субсидії після відповідного розрахунку за результатами опалювального періоду. Крім цього, встановлюється, що в разі затвердження органами місцевого самоврядування норм споживання холодного та гарячого водопостачання і водовідведення, що перевищують соціальні нормативи, компенсація додаткових витрат отримувачам житлових субсидій, у разі відсутності квартирних приладів обліку холодної та гарячої води здійснюватиметься за рахунок відповідних місцевих бюджетів.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 11 листопада 2016 р. № 803

  Київ

  Про внесення змін до постанов Кабінету
  Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 409 і
  від 23 серпня 2016 р. № 534

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанов Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 409 “Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 73, ст. 2064) і від 23 серпня 2016 р. № 534 “Деякі питання надання субсидій для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання) та послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 68, ст. 2286) зміни, що додаються.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 37

   

     ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 11 листопада 2016 р. № 803

  ЗМІНИ,
  що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України
  від 6 серпня 2014 р. № 409 і від 23 серпня 2016 р. № 534

  1. Доповнити постанову Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 409 пунктом 31 такого змісту:

  “31. Установити, що в разі затвердження органами місцевого самоврядування норм споживання житлово-комунальних послуг, що перевищують соціальні нормативи, визначені підпунктами 2—4 пункту 3 цієї постанови, компенсація додаткових витрат громадянам, яким відповідно до законодавства призначено субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, у разі відсутності квартирних приладів обліку холодної та гарячої води здійснюється за рахунок місцевих бюджетів.”.

  2. Абзац другий пункту 7 Порядку розрахунку та повернення до бюджету невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання), послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2016 р. № 534, доповнити реченням такого змісту: “При цьому не допускається нарахування та облік будь-якої заборгованості на особовому рахунку одержувача субсидії.”.

  _____________________